Vítejte na stránkách profesionálního průvodce Libora Tschernhause a jeho týmu. Hledáte nevšední poznávací dovolenou? Můžeme vám nabídnout několikadenní poznávací zájezdy do Jižní Ameriky nebo zájezd šitý na míru, který bude vyhovovat vašim zájmům a potřebám.


Pořádáme poznávací zájezdy do Jižní Ameriky pro jednotlivce i menší skupiny (max. 8 osob). Přidejte se k nám a vezmeme vás na nejkrásnější místa na světě. I když se specializujeme na poznávací zájezdy do Jižní Ameriky, můžeme vám zajistit nezapomenutelnou dovolenou – kdekoliv na zeměkouli. Během našich cest jsme navštívili 4 kontinenty a prozkoumali více než 50 zemí – jsme všude doma.

VŠECHNY NAŠE VÝLETY JSOU NAVRŽENY, ABY BYLY FYZICKY SNADNÉ A JSOU VHODNÉ I PRO LIDI S MENŠÍM ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM ČI PRO SENIORY. 

Dbáme na individuální přístup a svobodu jednotlivce. Váš osobní cestovní konzultant přizpůsobí všechny cesty a výlety, včetně transferů, ubytování a výletů, aby vyhovovaly vašemu stylu cestování, tempu, věku a časovému plánu – nebo vám pomůže vytvořit si svůj vlastní harmonogram!

Bezpečnost a zprostředkování nezapomenutelných zážitků zákazníků jsou pro nás klíčové a jsou nedílnou součástí všeho, co děláme. Pokaždé, když někam cestujeme, cítíme se s tím místem spojeni a současně se toto místo otiskuje do nás.

Všechny zájezdy jsou rovněž pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře.

Libor_Tschernhaus_02

Naše filozofie

„Když se podíváte na naši krásnou planetu z vesmíru, neexistují žádné hranice, a zejména hranice, které by lidi dělily. Chceme spojit lidi s jinými lidmi a propojit je s krásou naší úžasné domovské planety Země.“


Cestovatelské zkušenosti

Níže jsou uvedeny příklady některých našich cestovatelských zkušeností. Byli bychom rádi, kdybyste se k nám příště připojili i vy!

ISLAND: Jökulsárlón, vodopády Dettifoss, Skogafoss, sopka Askja, modrá laguna, velrybí safari v Akureyri
JIŽNÍ AFRIKA: Nádherné Cape Town, stolová hora, vinice v Stellebosch, tučňáci ve Simonstown, pohoří Cederberg, potápění v kleci se žraloky bílými v Gaansbai, Mys Dobré naděje.
ZIMBABWE-ZAMBIA-BOTSWANA:
 Victoriiny vodopády, národní park Chobe, město Kasane, řeka Zambezi, Delta Okavango-ráj africké fauny
NAMIBIE: Město duchů Kolmanskop, národní park Etosha, Damarland nejkrásnější poušť na světě Sossusvlei-Deadvlei, pobřeží koster – Skeleton coast.
PERU: Nazca Lines, sledování kondorů v kaňonu Colca, Chivay, starověké Cuzco, velkolepé Machu Picchu, Arequipa, jezero Titicaca, domorodý kmen Urus.
BOLIVÍE: ohromující La Paz, hřbitov vlaků, největší solná pánev na světě Salar Uyuni, jedinečná horská jezera Laguna Verde, červená Laguna Colorada a Laguna Caňapa s plaměňáky, město Sucre, Potosí a silnice smrti.
ARGENTINA: Buenos Aires, Patagonie – výstup na Fitz Roy, procházka po nejmodřejším ledovci světa Perito Moreno, velkolepý národní park Torres del Paine, sledování tučňáků Patagonských v Tierra del Fuego, návštěva nejjižnějšího města světa Ushuaia, San Carlos de Bariloche , jezero Nahuel Huapi, hora Tronador, město Salta a výlet vlakem La tren las nubes na nádherný viadukt La Polvorilla ve výšce 4220 m, nejkrásnější vodopády světa IGUAZU.
GALAPÁGY: Pokud existuje na zemi ráj, kde se divoká zvířata nebojí lidí, kde žijí endemické druhy, které nenajdete jinde na zemi, je to právě zde. Místo, které Charlese Darwina inspirovalo k evoluční teorii. Šnorchlování s želvami a lachtany.
EKVÁDOR: z jihu Guyaquilu na sever překračující krásné hory, výlet vlakem z a zpět do Alausí, sopky Chimborazo, Cotopaxi a město Baňos a hlavní město Quito.
KOLUMBIE: hlavní město Bogotá, Solná katedrála v Zipaquirá, nedotčená příroda v Caňo Cristales.
BRAZÍLIE: Rio de Janeiro, koupaní v Atlantiku v Salvador de Bahia, přírodní rezervace Chapada Diamantina, unikátní přírodní rezervace Lencois Maranhenses.
ŠPICBERKY: nádherná a drsná Arktida. Výlety na sněžném skůtru do Pyramiden nebo opuštěného městečka Barenstburg. Výlety s psím spřežením v okolí Longyearbyen, Docela dobrá šance vidět lední medvědy, tuleně nebo velryby při plavbě do dechberoucích fjordů.
JAPONSKO:  pulsující Tokio, chrámy a zahrady v Kjótu, posvátná hora Fuji, moderní Ósaka, Nara a Itsukushima Torii, chrámy v Nikko, nejkrásnější hrad v Japonsku – Himeji pro svou krásu nazývaný bílá volavka